سوالات متداول

سوالات متداول

لطفا سوالات این بخش را بصورت کامل و با دقت مطالعه نمایید. سپس حتما بخش وبلاگ ما را مطالعه نمائید چون پاسخ خیلی از سوالات شما را در مقالات جامع داده ایم. بخش چندرسانه ای هم دارای فیلم های آموزشی مناسبی می باشد

قرارداد با کارفرما میتواند یک ساله باشد یا سه ساله ولی پیشنهاد ما قرارداد یک ساله است چرا که اگر سه ساله بسته شود میزان حقوق دریافتی شما در مدت سه سال ثابت بوده و افزایش نمی یابد.
اگر به هر دلیلی در هنگام مراجعه شما کارفرما تمایلی به کار باشما نداشته باشد میتوانید کل مبالغ پرداختی به ما را بدون کسر حتی یک ریال عینا دریافت نمایید ضمن آنکه باید در نظر داشته باشید ویزای کاری شما همچنان اعتبار داشته و میتوانید در کانادا مشغول به کار شوید. ولی یک همچین موردی تا به حال هرگز اتفاق نیوفتاده است ضمن اینکه کارفرما با شما قرارداد داشته و نمیتواند بدون دلیل و بدون انجام پروسه اداری اعلام عدم همکاری نماید. وکیل ما تا زمان کار رسمی شما در شرکت کارفرما در کنار شماست.
کارفرما و شما دارای قرارداد هستید و هیچکدام از طرفین حق ترک موارد قرارداد را ندارند. هرگونه اتمام کار و همکاری منوط به توافق طرفین است. اگر شما توافق به جدایی نداشته باشید کارفرما باید تا پایان قرارداد حقوق شما را منظم پرداخت نماید. تنها در یک مورد کارفرما میتواند با طرح شکایت شما را به هیاتی سه نفره برای تشخیص صلاحیت تخصصی ارجاع دهد. این هیات متشکل از سه قاضی و مشاوران رسمی و قانونی مشاغل مختلف و تخصصهای گوناگون هستند. اگر این هیات با توجه به تحقیقات خود از شما و بعضا امتحانات و یا آزمون تخصصی به این جمع بندی برسد که شما از ابتدا تخصص اعلامی خود را نداشته اید و مثلا به دروغ و کذب عنوان کرده باشید مهندس کامپیوتر هستید درصورتیکه استانداردهای حداقلی این تخصص را هم نداشته باشید، ویزای شما را باطل کرده و برای همیشه به کانادا ممنوع الورود خواهید بود. هر چند این چنین مواردی هرگز تا به الان اتفاق نیوفتاده است ولی سازوکار قانونی و حقوقی در صورت بروز مشکل بدین شکل می باشد. در بقیه موارد به هر دلیلی کارفرما اجازه ابطال یک طرفه قرارداد را نخواهد داشت.
همه کارفرمایان نمیپذیرند از این طریق نسبت به استخدام نیروی کار اقدام کنند. کارفرماییکه نیاز به نیروی فوری دارد از داخل خاک کشور خود نیرو را تامین میکند. دولت کانادا برای حمایت از کارفرمایان این امکان را فراهم آورده که کارفرما با برنامه ریزی مشخص و دقیق خود و برای کاهش هزینه های خود برای یک سال آینده خود از این سیستم جهت استخدام نیروی کاری خارجی متخصص استفاده کند تا از یک طرف هزینه ها را کاهش داده و از طرفی نیروی متخصص با تجربه کاری را وارد کشور نماید. معمولا نیروهای خارجی متخصص با تجربه در کنار جوانان تازه فارغ التحصیل شده از دانشگاهها به کار گمارده میشوند تا دانشجویان بتوانند از تجربیات کاری آنها استفاده کنند. بدین شکل راندمان کاری و تخصصی شرکتها به میزان چشمگیری افزایش داشته است. از طرفی کارفرمایان میدانند استخدام نیروی کار خارجی دارای مراحل قانونی و البته زمانبر است لذا برای طولانی مدت برای استخدام این نیروها برنامه ریزی و فکر میکنند.
متاسفانه به دلیل تجربیات بد گذشته در خصوص معرفی کارفرما به هموطنانمان و اینکه در این زمینه حقوق شرکت ما نادیده گرفته شده است لذا این پروسه فقط از طریق موسسه ما و وکلای ما قابل انجام هست و امکان ارتباط مستقیم با کارفرما و حذف موسسه ما از این پروسه وجود ندارد.
فرزند شما از بدو ورود در تمامی مدارس زیر نظر دولت در محدوده شهرداری محل سکونت شما در کشور مقصد امکان تحصیل کاملا رایگان را دارد.
مورد بسیار پیچیده ای نیست در این خصوص نیاز به مدارکی از ایران هست. مثل کارنامه و ریز نمرات قبلی، کارت سلامت، کارت واکسیناسیون و مدارک شناسایی فرزندتون و تاییدیه آموزش و پرورش مدارس و سرپرستی مدارس شهر و استان محل سکونت شما در ایران با مدارک یاد شده و ترجمه رسمی آنها بدون هیچ مشکلی میتوانید در نزدیکترین مدرسه محل سکونت در کشور مقصد فرزندتان را ثبت نام کنید.
خیر کلیه هزینه های تحصیلی در مدارس دولتی و مهد کودکهای زیر نظر شهرداری محل سکونت شما کاملا رایگان بوده و هزینه ای ندارد.
موسسه ما به طور کلی هیچ مدل کار غیر قانونی در کشورهای مقصد را توصیه به انجام آنها نمیکند. همسر و فرزند متقاضی میتواند اگر اصرار بر کار دارد به مدت دو تا سه ماه در مراکز خیریه (چریتی) در کشور مقصد کار کند تا توسط وکیل ما اجازه کار موقت و پاره وقت دریافت نماید. ولی در ابتدای سال دوم بدون هیچ مشکلی میتواند مشغول به کار شود.
همراه نفر اصلی در سال اول اجازه تحصیل در مراکز دولتی را ندارد فقط میتواند با پرداخت شهریه تحصیل کند. هر گونه استفاده از بورسیه دانشگاهی در سال اول ممنوع است ولی در ابتدای سال دوم تمامی این محدودیتها از بین رفته و میتواند در مراکز دولتی حتی به صورت رایگان (در صورت داشتن شرایط) تحصیل کند.
هزینه زندگی متوسط رو به بالا در اروپا برای یک خانواده 4 نفره بین 2000 تا 2500 یورو در ماه میباشد.
بله قطعا ما با در نظر گرفتن میزان خرج و مخارج با توجه به شرایط شما فقط مشاغلی که میتوانند هزینه های زندگی شما را پاسخگو باشند به شما معرفی میکنیم
این مورد بستگی مستقیم به حقوق دریافتی کشور و شهر محل کار شما دارد. مالیات میتواند از 7 درصد تا 28 درصد حقوق شما را شامل شود. مثلا این میزان در تورنتو کانادا 14 درصد است به طور کلی میزان دریافت مالیات در کشورهای اروپایی از کانادا بیشتر است.
خیر بابت بیمه مبلغی از حقوق اعلامی کسر نمیگردد. بیمه به عهده کارفرما خواهد بود.
خیر از حقوق اصلی 30 تا 40 درصد کسر شده و مبلغ اعلامی مبلغ دریافتی شما خواهد بود مبلغی از آن کسر نمیگردد.
بله با هماهنگی و کسب اجازه از کارفرما به دلیل تداخل ساعات تحصیل با کار میتوانید از امکان تحصیل در حین کار حتی به صورت رایگان (در صورت داشتن شرایط) استفاده کنید.
ویزای شما محدودیتی در ورود و خروج ندارد با کسب مرخصی از محل کار میتوانید کاملا قانونی از کشور مقصد رفته و دوباره برگردید.
بله کاملا واقعی هستند و به محض دریافت ویزا و حضور در کشور مقصد باید خود را به کارفرما معرفی کرده و مشغول به کار توافق شده شوید. در حال حاضر به دلیل سخت گیریهای بسیار زیاد دولتها برای ویزای کاری عملا چیزی تحت عنوان کارفرمای سوری وجود ندارد.
طبق قرارداد امکان استرداد کل مبالغ دریافتی بدون کسر حتی یک ریال از موسسه ما به شما یا وکیل قانونی شما در ایران وجود داشته و در این موارد حتی از موسسه ما میتوانید خسارت هم دریافت کنید. چنین موردی هرگز رخ نخواهد داد این پروسه یک سازوکار کاملا قانونی و کاملا رسمی است. همزمان با عقد قرارداد فی مابین موسسه ما و شما قراردادی بین وکیل موسسه و کارفرما منعقد خواهد شد تا موقعیت شغلی شما را تضمین نماید.
بله مجموعه ما در تمامی کشورهای اروپایی، کانادا و استرالیا تیم وکالت قوی در اختیار داشته و آماده خدمت رسانی در هر زمینه ای به شما عزیزان میباشد.
بله در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا وکیل مجرب برای خدمت رسانی به شما عزیزان آماده میباشد و در هر زمینه ای نیاز به مشاوره داشته باشید میتوانند خدمتگذار باشند.
( تا زمان تنظیم این گزارش مهر ماه 98 ) از ابتدای فعالیتمان از سال 2012 تا کنون بیش از 600 پرونده موفق در زمینه ویزای کاری داشته ایم. از ابتدای حضور در ایران بیش از 400 پرونده موفق ویزای کاری در اروپا و کانادا داشته ایم.
خیر خوشبختانه ساز و کار ویزای کاری به نحوی است که از ابتدا پروسه اگر مشکلی وجود داشته باشد مشخص شده و از ابتدای پروسه اصلا قراردادی منعقد نمی شود. این پروسه به نحوی است که زمانیکه آفر شغلی گرفته میشود قراردادی بین وکیل و کارفرما بسته میشود و پس از آن نسبت به شروع مراحل قانونی اقدام میشود. از طرفی به دلیل سخت گیریهای بسیار زیاد دولت ها در زمینه ویزای کاری فقط و فقط کارفرمایانی که واجد شرایط حداکثری هستند به متقاضی میتوانند آفر شغلی ارائه کنند. با در نظر گرفتن جمیع شرایط در نهایت موسسه ما میتواند این پروسه را کاملا تضمینی به انجام رساند.
عدم تایید اصالت مدارک متقاضی در این پروسه تنها دلیلی است که میتوانیم یاد کنیم. این پروسه به دلیل سازوکار بسیار دقیق و کاملا قانونی خود تقریبا هیچ ریسکی در مراحل اداری ندارد.
اگر انصراف از سوی متقاضی باشد مبالغ دولتی و اداری هزینه شده در پروسه با ارائه مستندات از متقاضی کسر شده و مابقی مبلغ خدمت ایشان عودت خواهد شد.
شرکت ما از سال 2012 در ترکیه کاملا قانونی و تحت عنوان موسسه حقوقی ثبت شده و مشغول فعالیت است که سوابق روشن ما در ترکیه و نیز دو سال و نیم حضورمان در ایران گواه کار ما بوده و هست. در این زمینه مستندات شرکت و رزومه ما هم برای ارائه موجود بوده و در صورت صلاحدید شما برایتان ارسال میشود.
بله در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا و کانادا میتونیم بهتون نفراتی که توسط ما کارشون انجام شده معرفی کنیم. برای این مورد اجازه بفرمایید تماس بگیریم از آنها اجازه بگیریم و شمارشون رو در اختیارتون بگذاریم.
بله کلیه وکلای ما در کانادا در شهر ها و استانهای مختلف همگی دارای کد فعال در سامانه ICCRC هستند.
به دلیل مشکلاتی که قبلا توسط افراد متقاضی برای وکلا ایجاد شده است، ارتباط با وکلا صرفا با تاییدیه مدیریت موسسه و پس از عقد قرارداد با موسسه امکان پذیر است.
برای مدرک زبان تا زمان اینترویو با کارفرما یعنی 6 تا 7 ماه بعد از عقد قرارداد فرصت دارید.
در این صورت قبل از تایم تقریبی اینترویو با کارفرما این موضوع را با مدیریت موسسه در میان بگذارید تا نسبت به عقب انداختن تایم اینترویو تا دو ماه بعد از زمان تایید شده اول اقدام کنند.
اگر به صورت نقدی خرید کنید در سال اول میتوانید خرید کنید. ولی اگر قصد خرید به صورت اقساط بانکی را دارید باید در ابتدای سال دوم نسبت به خرید اقدام فرمایید تا توان مالی پرداخت اقساط بانکی برای بانک شما محرز شده باشد و سپس نسبت به توان مالی اعلام شده خرید انجام دهید.
اگر قصد خرید به صورت اقساط بانکی را دارید باید در ابتدای سال دوم نسبت به خرید اقدام فرمایید تا توان مالی پرداخت اقساط بانکی برای بانک شما محرز شده باشد و سپس نسبت به توان مالی اعلام شده خرید انجام دهید.
روش جاب آفر یکی از بهترین روشهای مهاجرتی و در عین حال سخت ترین روشهای مهاجرتی است. موسسات به دلیل قوانین سخت و بعضا پیچیده این نوع ویزا و همچنین عدم تسلط کافی در این نوع ویزا معمولا این نوع ویزا را نفی میکنند و بعضا حتی آن را غیر ممکن میدانند. در صورتیکه جاب آفر شغلی در تمامی روشهای مهاجرتی دارای امتیاز بوده و وجود دارد. موسساتی که جاب آفر را نفی میکنند اکثرا تشویق به روش اکسپرس انتری یا روش حوزه آتلانتیک میکنند که در این روشها به دلیل ریز جزئیات بالا و پیچیدگی های قانونی به نوعی راه برای سلب مسوولیت برای این موسسات بسیار هموار است.
نوع ویزای شما W1 و WORKER است.
بله این تاییدیه پس از طی مراحل قانونی و اداری توسط وکیل ما و وکیل کارفرما اخذ می شود.
خیر تا زمانیکه با شرکت و کارفرمای اولیه خود قرارداد دارید اجازه ترک کار بدون توافق ایشان را ندارید در صورت توافق طرفین میتوانید از قرارداد اولیه با کارفرما خارج شده و کارفرما و شغل جدیدی پیدا کنید.
هر گونه تغییر در قرارداد یا پایان همکاری با کارفرما باید با توافق ایشان باشد و در صورتیکه شخص متقاضی کار پس از ورود به کانادا برای کار به کارفرمای خود مراجعه نکند ویزای او باطل شده باید خاک کشور مقصد را ترک کند.
هر گونه تغییر در قرارداد یا پایان همکاری با کارفرما باید با توافق ایشان باشد و در صورتیکه شخص متقاضی کار پس از ورود به کانادا برای کار به کارفرمای خود مراجعه نکند ویزای او باطل شده باید خاک کشور مقصد را ترک کند.
اگر به هر دلیلی قرارداد مجددا تمدید نشد شما 12 ماه در کانادا و 6 ماه در اتحادیه اروپا فرصت دارید شغل جدیدی یافته و مشغول به فعالیت شوید. نکته مهم : وکلای ما با هزینه بسیار اندک 500 دلار کانادا برای کانادا و 500 یورو برای اتحادیه اروپا میتوانند در صورت حضور شما در کشور مقصد برای شما شغل مناسب با تضمین قرارداد پیدا کرده و به شما معرفی کنند.
به دلیل وجود قرارداد فی مابین متقاضی کار و کارفرما، کارفرما میبایست کلیه حقوق اعلام شده در قرارداد را به متقاضی کار سر موعد مقرر پرداخت نماید اگر به هر دلیلی پرداخت نشود در صورت شکایت کارمند دولت از تضامین گرفته شده از کارفرما به جهت استخدام نیروی کار خارجی تمامی حق و حقوق و ضرر و زیان ناشی از آن را به کارمند پرداخت مینماید.
بله بر طبق قوانین کار و حقوق کارمند و کارفرما در صورت بروز هر گونه مشکلی میتوانید قانونا از کارفرما شکایت کنید.
بله بر طبق قوانین کار و حقوق کارمند و کارفرما در صورت بروز هر گونه مشکلی چه کارمند و چه کارفرما قانونا میتوانند از یکدیگر شکایت کند. و پرونده آنها در دادگاه بررسی شود.
ساعت شروع کار 8 صبح تا 16.30 روزهای شنبه 8 صبح تا 13 و یکشنبه ها تعطیل خارج از تایم اعلام شده با توافق کارمند، کار به شکل اضافه کار خواهد بود.
خیر شما با پاسپورت ایرانی اجازه اقامت و ورود به کشور امریکا را ندارید.
هنگامیکه دارای PR باشید و با ارئه مدارک کاری میتوانید برای تفریح به امریکا بروید ولی باید در مدت تعیین شده خاک امریکا را ترک کنید و به هیچ وجه نمیتوانید درخواست پناهندگی یا موارد مشابه را داشته باشید.
بله در صورت اقامت کاری در هر یک از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا امکان سفر به بقیه کشورهای این حوزه را دارید.
بله در صورت اقامت کاری در هر یک از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا امکان سفر به بقیه کشورهای این حوزه را دارید.
در کانادا پس از سه سال و پرداخت مالیات حقوق و بیمه میتوان PR کانادا را دریافت کرد.
تا زمان دریافت اقامت دائم میبایست در شغل مرتبط با رشته تحصیلی خود مشغول به فعالیت باشید ولی پس از دریافت اقامت دائم اجباری وجود ندارد و شغل میتواند غیر مرتبط با رشته تحصیلی نیز باشد.
سابقه کاری از الزامات ویزای کاری در اروپا و کاناداست برای بررسی دقیقتر این موضوع میتوانید در جلسه مشاوره حضوری حاضر شوید تا در این خصوص تبادل نظر گردد.
سابقه بیمه نشان دهنده سابقه کاری شماست ولی در صورت عدم سابقه بیمه نگران نباشید اگر در شرکت، موسسه یا کارگاهی قانونی ( یعنی ثبت شده یا دارای جواز کسب ) مشغول به فعالیت مرتبط با رشته تحصیلی خود بوده اید میتوانید با دریافت گواهی اشتغال به کار سابقه کاری خود را نشان داده و نیاز به بیمه نداشته باشید.
به دلیل مشکلات اقتصادی و عدم سازو کار درست سیستم بیمه ای در ایران انطباق سوابق بیمه با شغل تخصصی شما بعضا وجود ندارد و کارفرما به دلیل پرداخت مبلغ بیمه کمتر معمولا پوزیشن شغلی شما را در جایگاهی کمتر اعلام میکند. سوابق بیمه ای مرتبط در این پروسه الزامی نیست ولی فعالیت شرکت یا موسسه بیمه کننده شما باید با شغل تخصصی شما منطبق باشد. مثلا : سابقه بیمه مهندس برنامه نویس از یک نانوایی سابقه بیمه منطبق و درستی نیست.
به دلیل آنکه مدارک متقاضی کار در کشور ترکیه ترجمه و تایید میگردد گواهی موقت مدرک تحصیلی نیز مورد قبول میباشد.
کل مبلغ طی سه مرحله پرداخت میگردد • یک سوم در زمان عقد قرارداد • یک سوم بعد از اینترویو و بعد از قبولی در اینترویو توسط کارفرما ( تقریبا 7 ماه بعد از عقد قرارداد ) • یک سوم هم در زمان پایان تعهدات و همزمان با دریافت ویزای کاری
این موارد در جلسه حضوری با مدیریت مجموعه بررسی می شود.
بله قرارداد موسسه ما یک قرارداد پیش فرض بوده هر یک از عزیزان میتوانند مفاد قرارداد مد نظر خود و وکیل خود را به ما اعلام کنند و مدیریت موسسه نکات یاد شده را در قرارداد لحاظ خواهند کرد.
بله قطعا، وکیل شما در زمان عقد قرارداد میتوانند در جلسه حضور داشته باشند این حق طبیعی شماست.
پروسه ویزای کاری برای کانادا و همه کشورهای اتحادیه اروپا به غیر از آلمان در یازده ماه انجام میشود. این پروسه در کشور آلمان 14 تا 16 ماه به طول می انجامد.
هر گونه تغییر در مفاد قرارداد طبق قرارداد با نظر طرفین میباشد. در صورت عدم توافق متقاضی کار قرارداد فسخ شده و طرف اول ( موسسه ما ) میبایست کلیه هزینه های پرداختی طرف دوم ( متقاضی کار ) را طبق مفاد درج شده در قرارداد به ایشان بدون کسر حتی یک ریال عودت نماید.
بر طبق مفاد قرارداد انصراف متقاضی کار به هر دلیلی از ادامه روند مفاد قرارداد مستلزم پرداخت هزینه های صورت گرفته توسط موسسه ما بر طبق مستندات ارائه شده میباشد.
خیر روش جاب آفر نیازی به ارائه تمکن مالی ندارد. در روش جاب سیکر به دلیل آنکه شخص متقاضی کار برای جستجوی کار در کشور مقصد نیاز به تامین مالی مناسب برای اسکان و خرج روزانه است تمکن مالی توسط سفارت خواسته میشود.
خیر در روش جاب آفر کانادا نیاز ی به تاریخچه سفرهای قبلی به اروپا ندارید. برای ویزای توریستی معمولا این تاریخچه را برای شانس بیشتر توصیه میکنند.
بر طبق قرارداد هر دلیل و عاملی باعث عدم دریافت ویزای کاری شما شود موسسه ما مسوول بوده و در این موارد کلیه مبالغ پرداختی متقاضی کار عینا بدون کسر حتی یک ریال به ایشان مسترد میگردد.
سابقه ریجکتی شما اگر بند 6 و مربوط به مشکلات امنیتی و تهدید بهداشت عمومی نباشد پس از مدت سه ماه بی اثر شده و تاثیری در دریافت ویزای کاری کانادا ندارد. دعوتنامه کاری از یک کارفرمای قانونی در کانادا قویترین نوع دعوتنامه بوده و در این موارد به راحتی شخص متقاضی میتواند ویزای کاری خود را دریافت نماید.
در موارد خاصی با هماهنگی با کارفرما این امکان وجود دارد در این موارد باید با مدیریت موسسه مشورت نمایید.
در حال حاضر خروج ارز به میزان 5000 یورو برای هر نفر مجاز میباشد برای مبالغ بالاتر میبایست اظهار نامه تکمیل شده و ارائه گردد ولی در خصوص خروج مبالغ سنگین و بالا موسسه ما میتواند به شما کمک کند.
در خصوص خروج مبالغ سنگین و بالا موسسه ما میتواند به شما کمک کند.
شما برای گذران ماه اول زندگی خود در کشور مقصد فقط نیارمند مبلغی ارز هستید این میزان برای کانادا 3000 دلار کانادا برای یک خانواده سه نفره و نیز در اروپا به میزان 2500 یورو برای یک خانواده سه نفره میباشد. برای افراد مجرد این مبلغ در کانادا 2000 دلار کانادا و اروپا 1500 یورو میباشد. از ابتدای ماه دوم هم شما حقوق دریافت خواهید کرد و بعد از آن میتوانید با حقوق دریافتی زندگی کنید. نکته : پیشنهاد ما به شما این است که سرمایه زندگی تان مثل خانه ای که در ایران دارید را تا حد امکان نفروخته و به قول عامیانه پل های پشت سر را خراب نکنید تا اگر به هر دلیلی نتوانستید شرایط کشور مقصد را تحمل کنید راهی برای بازگشت داشته باشید. حتی برای کسانیکه کارمند دولتی هستند و امکان این را دارند که به صورت مرخصی بدون حقوق با حفظ جایگاه مرخصی بگیرند توصیه میشود از این شرایط استفاده کنند تا زمانیکه به هر دلیلی نتوانستند در کشور مقصد موفق باشند بتوانند به سر کار قبلی خود بازگشته و به فعالیت قبل از مهاجرت خود بپردازند.
بله این امکان وجود دارد هر چند در صورت عقد قرارداد برای دو موقعیت شغلی هزینه ها دو برابر خواهد بود. معمولا توصیه میشود یکی از زوجین که شرایط بهتر و حقوق بالاتری دارد اقدام کرده و همسر وی به عنوان ویزای همراه به کشور مقصد مراجعه نماید.
بعد از عقد قرارداد لیست آنها را به شما ارئه می نماییم. مدارکی شامل مدارک شناسایی و پاسپورت، گواهی سئو پیشینه، مدارک تحصیلی و شغلی می باشد.
برای عزیزانی که پاسپورت ندارند متاسفانه انجام امور مهاجرتی قانونی امکانپذیر نیست.
پس از مراجعه حضوری و آشنایی با موسسه ما، مطمنن ما تمام تلاش مان را می کنیم با مدارک و مستندات اعتبارسنجی خوبی انجام بدهیم.
در ایران به مدت تقریبا سه سال است که فعال هستیم قبل از آن از سال 2011 در کشور ترکیه در زمینه مهاجرت و حقوق مهاجرین فعال بوده ایم.
شرکت اولیه ما در ترکیه در سال 2012 تحت عنوان موسسه حقوقی ‍‌دادآور مهر (dadavarmehr Istanbul Hukuk Burusu) ثبت گردید. پس از ورود به ایران و مبحث مالیات بر درامد به دلیل اینکه شرکتهاییکه در خارج از ایران ثبت شده اند مجبور بودند مالیات بیشتری بپردازند لذا شرکت رهگذر سازان آتی در ابتدای سال 98 ثبت شد تا این مشکل را به نوعی حل کرده باشیم. همچنین امکان ثبت نام شرکت به صورت دوسیلابی بودن و قوانین دست و پاگیر میسر نبود. ویزا نیو هم نام برند موسسه ما میباشد. در واقع صاحب امتیاز برند ویزا نیو شرکت رهگذر سازان آتی می باشد. ما از کلمه ویزا نیو برای نام تجاری کسب و کار استفاده می کنیم. لازم به ذکر است مدیر عامل هر دو شرکت ترکیه و ایران هر دو مدیریت موسسه ما جناب آقای مهدی شوندی فر میباشند. مستندات اظهارات فوق در فایل مستندات و رزومه شرکت قابل ارائه میباشد.
این موسسه با ما تشابه اسمی دارد و هیچ نوع ارتباطی با مجموعه ما ندارد.
بله در صورت درخواست شما مبنی بر جاب آفر قانونی این خدمت را میتوانیم به شما ارائه دهیم و با توجه به امتیاز بسیار بالای جاب آفر در روش اکسپرس انتری وجود جاب آفر شانس روش اکسپرس انتری متقاضیان را تضمین مینماید. نکته : لازم به توضیح است جاب آفر کاری خود به تنهایی با طی مراحل قانونی پتانسیل دریافت ویزای کاری را دارد و لزوما نمیبایست در روش اکسپرس انتری از آن استفاده کرد.
خیر موسسه ما فقط در زمینه جاب آفر کارفرمای خصوصی و انواع ویزا های سرمایه گذاری و خرید املاک و فرانچایز و... فعالیت میکند هیچ کدام از روشهای ایالتی و دولتی نیروی کار را انجام نمیدهیم.
جاب آفر از کارفرمای خصوصی و تیپ ویزا هم W1 و WORKER Multi میباشد.
به دلیل سختیها و پیچیدگی های بسیار زیاد این نوع از ویزاهای مهاجرتی معمولا توسط موسسات مهاجرتی پیشنهاد داده نمیشود. این روش مهاجرتی نیاز به وکلای طراز اول مجرب در سطح بین المللی دارد. وکلای ما در دو شرکت بزرگ کاریابی ایندید در کانادا و گلس دور در اروپا به عنوان کارگزار رسمی فعال هستند و در خصوص ویزا های جاب آفری سالهاست فعالیت میکنند.
شما تا زمان دریافت اقامت دائم میبایست کار تخصصی خود را انجام دهید بعد از دریافت اقامت دائم میتوانید نسبت به تغییر شغل خود به هر روشی ( ثبت شرکت، خرید بیزینس، استارتاپ و...) اقدام فرمایید.