درباره ما

درباره ما

موسسه مهاجرتی رهگذر سازان آتی مالک برند ویزا نیو با شماره ثبت 540912 ، تنها کارگزار رسمی شرکت ایندید در ایران می باشد که توسط وکیل بین المللی و عضو سازمان جهانی مهاجرت  کلیه خدمات را انجام می دهد و با برخورداری از همکاری وکلای با تجربه در اروپا، کانادا، امریکا و استرالیا سعی دارد متقاضیان را در امور مربوط به مهاجرت تا رسیدن به هدف یاری دهد.

سایت کاریابی ایندید Indeed

ایندید درواقع یک موتور جستجوگر جایگاه شغلی درزمینهٔ تخصص‌های مختلف است که در سراسر جهان بویژه آمریکای شمالی فعالیت دارد و از اواخر سال 2004 راه‌اندازی شد. سایت کاریابی ایندید Indeed کانادا یکی از شرکت‌های تابعه Recruit Co. Ltd می باشد.

هدف اصلی خدمات ایندید، افزایش آگاهی متقاضیان از ریزترین جزییات موقیت های شغلی است تا در سریع ترین زمان ممکن اطلاعات مورد نیاز منتقل گردد و تصمیم گیری را برای متقاضیان آسان تر کند. وکلای مجرب ما در این مجموعه، تمامی امور حقوقی متقاضیان مهاجرت که به این موسسه ارجاع می‌شود را در ابتدا با برگزاری جلسات کارشناسانه مورد بحث و تدبیق قرار داده و با انتخاب راهکار مناسب و صحیح، امکان دستیابی به نتیجه نهایی و مورد نظر مراجعین را محقق می‌نماید. در این راستا موسسه مهاجرتی ویزا نیو با بهره‌گیری از اعضای با تجربه و همچنین استفاده از کلیه امکانات علمی، اهتمام در جلوگیری از مشکلات احتمالی که در روند رسیدگی مانع پیشرفت در رسیدن به نتیجه نهایی می‌باشد را معمول می‌دارد. موسسه بر این باور است که کشورها باید سیاست‌های مهاجرت و هماهنگی های دقیق و محتاطانه‌ای را برای اطمینان از بهترین نتایج برای مهاجرین داشته باشند. ما همیشه تلاش کرده‌ایم تا به افراد در ساختن آینده‌ای مطمئن و ایمن در کشورهای دیگر کمک نماییم، در این فرآیند همواره با اضافه کردن وکلای باتجربه به بهبود روابطمان ادامه دادیم.

تمامی خدمات مشاوره‌ای موسسه مهاجرتی ویزا نیو کاملاً رایگان می‌باشد و افراد می‌توانند سؤالات خود را بدون هیچ‌گونه محدودیتی در جلسات مشاوره حضوری و تلفنی با موکلین مطرح نمایند، مشاورین ما با صبر و حوصله این افراد را تا رسیدن به نتیجه نهایی یاری می دهند.