از کجا شروع کنم؟

از کجا شروع کنم؟

 

مراحل اخذ ویزای کار به شرح زیر است:

مرحله اول : ثبت نام و بارگزاری رزومه کاری در سایت indeed.ir

متقاضی می بایست پس از تکمیل ثبت نام، رزومه خود را در قالب فارسی یا انگلیسی در سایت بارگزاری کند.

 

مرحله دوم : ارسال درخواست موقعیت شغلی

اینکه متقاضی بتواند برای یک موقعیت شغلی، درخواست ارسال نماید، مستلزم ثبت نام در سایت است. کافی است برای این منظور پس از مشاهده جزییات یک موقعیت شغلی روی " درخواست این موقعیت شغلی را دارم" کلیک کنید.

 

مرجله سوم : تایید درخواست

کارشناسان ما درخواست شما را بررسی می کنند و در صورت تطابق تخصص و توانمندی های متقاضی با موقعیت درخواست شده، آن را تایید می کنند و شما می توانید نتیجه این بررسی را در پروفایل خود مشاهده نمایید.

 

مرحله چهارم: عقد قرارداد ویزای کار با شرکت دادآور مهر

برای یکی از درخواست هایی که ارسال کرده اید و تایید شده است می توانید اقدام به عقد قرارداد نمایید، جزییات متن این قرارداد را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

 

مرحله پنجم : اخذ مدارک و تاییدیه های لازم

جهت اقدام ویزای کار نیاز به مدارک و مستنداتی هست که اخذ آنها حدود شش ماه طول خواهد کشید. تاییدیه LMIA یکی از مهمترین آنهاست.

 

مرحله ششم : مصاحبه با کارفرما

با توجه به اینکه آشنایی کارفرما از متقاضی صرفا در حد رویت رزومه است، یک مصاحبه ویدیویی با کارفرما در دفتر تهران ترتیب داده می شود تا شناخت کامل تر شود و توانمندی های متقاضی نسبت به نیاز کارفرما بررسی شود. هرچند این مصاحبه بیشتر جنبه شناخت دارد تا ارزیابی! سوالات متداول کارفرمایان را در فایل راهنما می توانید مشاهده کنید.

 

مرحله هفتم: اخذ ویزا

در این مرحله و با توجه مدارک جمع آوری شده، جهت اخذ ویزا اقدام می گردد. جزییات این نوع از ویزا در بخش سوالات متداول قابل رویت می باشد.

 

مرحله هشتم : عزیمت به کشور مقصد و عقد قرارداد با کارفرما

بعد از اخذ ویزا، نوبت به سفر می رسد، متقاضی دیگر وقت چندانی برای اینکه خود را به کارفرما معرفی کند ندارد. با هماهنگی دفتر، را در کانادا به ملاقات وکیل می رود و وکیل نیز متقاضی را به کارفرما معرفی خواهد کرد.